Harjoitusvuorot


Harjoitusvuorot


Virkiä kenttävuorot 2017
Piirin kalenterista näet päivän pelit. Piirisarjapelit menevät aina harjoitteluvuoron ohitse!
Kenttäkohtaiset ottelut: Kiviristi 1Kiviristi 2, Simpsiö

Kiviristi 1. (Ammattikoulun puoleinen kenttä)

Ma 16.30-18.00       P-06 / T-03
   18.00-19.30       P-05 / P-03              
   19.30-21.00       M45 / B-pojat

Ti 16.30-18.00       Vapaa
   18.00-19.30       P-05
   19.30-21.00       B-pojat

Ke 19.30-21.00       Vapaa

To 16.30-18.00       T-03
   17.00-18.30       P-05

Pe 18.00-19.30       M2 / vapaa

Kiviristi 2. (Tunnelin puoleinen kenttä)

Ma 16.30-18.00       Varavuoro Kiviristi 1 peleille
   18.00-19.30       P-04 /P-07

Ti 18.30-20.00       Useita pelejä tällä vuorolla
   20.00-21.00       Vapaa
Ke 16.00-17.30       T-03
   17.00-18.30       JPK 2017 + P-09/ T 06-09
   18.30-20.00       P-06 / P-03
   20.00-21.00       Vapaa

To 18.00-19.30       B-pojat / P-03
   19.30-21.00       M45 / vapaa

Pe 18.00-19.30       P-04 /vapaa
   19.30-            Vapaa

Simpsiö

Ma 16.00-17.30       Vapaa
   17.30-19.00       P-08 / Harrastenaiset

Ti 18.00-19.30       T 06-09 / P-03
   19.30-21.00       Harrastenaiset

Ke 17.00-18.00       P-08
   18.00-19.30       P-04 / P-05
   19.30-21.00       Vapaa

To 16.00-18.00       P-07
   19.30-21.00       varavuoro Kiviristille

Pe 16.30-18.00       P-06/07 / T 06-09
   18.00-19.30       P-08 / Varavuoro Kiviristille
   19.30-21.00       Vapaa





PATRUUNA AREENAN VAKIOVUOROT AJALLE 02.01-28.04.2017

www.patruunaareena.fi Kustaa Tiituntie 12, 62100 Lapua ( Voit varmistaa Patruunan aukioloajat Tilamisusta )

                         Kenttä 1                  Kenttä 2

Ma  16.00-17.30          P-01                       Naiset                   
    17.30-19.00          P-05                       T 06-09
    19.00-20.30          M45                        P-03
    20.30-22.00          Edustus


Ti  16.30-18.00          P-06 / P-07
    19.30-21.00          P-04                       P-05

Ke  15.00-16.30                                     P-01
    16.30-18.00          T-03/04                                                
    18.00-19.00          P-09/P-10                  P-08 ( 17.15-18.45 )

    19.00-20.00          P-03
    20.00-21.30          Edustus


To   16.30-18.00         P-05
     18.00-19.30         P-04

Pe  15.00-16.30                                     P-01
    16.30-18.00          T-03/04                    P-06 / P-07   
    18.00-19.30          P-08                       P-03

La  11.00-12.00          Maalivahti, taito- ja kykyryhmät, koko kenttä
    12.00-13.30          Naiset                    Edustus


Lisätietoja / muutokset: Petri Taimi 0400-523 583 petri.taimi@pp1.inet.fi