Virkiä


Erotuomarit

Tarvitessanne tuomareita harkkapeleihin niin soittakaa suoraan listas oleville tuomareille. Samoin jos pelipäivä muuttuu syystä tai toisesta on joukkue velvollinen ilmoittamaan kaikille siihen peliin tuleville tuomareille muutoksista.


Lapuan Erotuomarikerho:

 

Höglund Petteri   62170 Lakaluoma +358408405111 phqs@hotmail.com  
Kähkönen Matti     +358509184249 m.kahkoonen@gmail.com  
Kojola Ossi Korpimäentie LAPUA 62100 +358451120331 osteri99@gmail.com  
Kuivila Aapo Hellanmaantie 641   +358453145797 kuivila.aapo@gmail.com  
Kuivila Juho Hellanmaantie 641 Hellanmaa 62130 +358453145795 juho.kuivila28@gmail.com  
Kuula Sami Perälänpolku 16 Lapua 62100 +358505118611 skypyqla@gmail.com  
Lumperoinen Marika Mäkirinteentie 16 LAPUA 62100 +358442704398 marika.lumperoinen@hotmail.com  
Mäkynen Markku Honkamaantie 9 LAPUA 62100 +358400368783 markku.makynen@hotmail.com  
Niemelä Jonna Kopparintie 3 as 13 HYLLYKALLIO 60510 +358503727329 jonzu_2@hotmail.com  
Nikkari Konsta Luhtatie 7 Lapua 62100 +358504390137 konsta.nik@netikka.fi  
Oja Jalo Koulurannantie 13 LAPUA 62100 +358505379466 jalo.oja@luukku.com  
Pelkkikangas Onni     Lapua 62100 +358405155129
Puolijoki Markku Poutuntie 12C6 LAPUA 62100 +358505811712 markku.puolijoki@lapua.com  
Sarvela Jiri Harrintie 41 Lapua 62100 +358400346048 jsarvela@gmail.com  
Takala Heidi Lasimestarintie 15 RUHA 62190 +358409645744 heiditakala99@hotmail.com  
Tervasmäki Jari Siiriläntie 20 LAPUA 62100 +358408259567 tervasmaki@msn.com    VÄLIVUOSI  
Valo Lotta Vasunmäentie 65 LAPUA 62100 +358442907084 lotta.valo@luukku.com